در باره سرویس ثبت نام اینترنتی

**********

امروزه سرویس استخدام آنلاین در سراسر جهان به عنوان جایگزین برتر روش­های سنتی‌ ورایج استخدام (نظیر آگهی روزنامه و یا معرفی از طریق دوستان و آشنایان) شناخته شده است. مطالعات انجام شده حاکی است که تعداد رزومه های دریافتی از روی سایت به مراتب بیشتر از رزومه های دریافتی از طریق روزنامه و... می باشد. این در حالی است که هزینه سایت بطور میانگین ۵۰ درصد پایین تر بوده و رزومه های موجود از کیفیت بالاتری برخوردارند. به همین منظور توسط موسسه کاریابی امیر کبیر سرویس ثبت نام اینترنتی متقاضیان کار  طراحی گردید تا امکان استخدام افراد جویای کار سریعتر فراهم  گردد .

مراحل وشرایط ثبت وتایید رزومه

این سایت به گونه ای طراحی شده که کارجویان محترم پس از ثبت مشخصات فردی، سوابق تحصیلی‌ و توانمندی وتجارب کاری و.... خود در چند فرم آنلاین ؛ اطلاعات وارد شده بطور اتوماتیک به یک فرم رزومه ( از قبل طراحی شده ) تبدیل و در بانک اطلاعات‌ سایت  ذخیره می­شود .سپس  رزومه افرادی که از لحاظ تحصیلات ، مهارت ، توانمندیهای فنی وتخصصی ، سوابق وتجارب کاری نسبت به دیگرثبت نام شدگان شرایط بهتری برای پذیرش واشتغال به کاردر شرکت ها را داشته باشند تایید وبعنوان متقاضی کار در معرض دید کارفرمایان جهت دعوت به کار قرار میگیرد.

فیلدهای الزامی ثبت رزومه :

1-      اطلاعات شغلی – 2- اطلاعات  تماس 3- توانمندی فنی وتخصصی 4-  آخرین مدرک تحصیلی

فیلدهای اختباری ثبت رزومه :

1-          مهارتهای نرم افزاری 2- اطلاعات زبان خارجی 3- پیشنهاد برای پذیرش شغل 4- طرحهای پژوهشی 5-  آموزشهای فنی وتخصصی 6- یسوابق وتجارب کار ی7- تالیفات وترجمها 8- اختراعات وافتخارات 9- عضویت ر مجامع علمی 10 سایر فعالیتها

     تذکرات مهم جهت ثبت رزومه

1- با توجه به اینکه تغییر و دخل وتصرف در رزومه کارجویان توسط مدیریت سایت غیرممکن می باشد لذا مسئولیت صحت اطلاعات مندرج بر عهده کارجویان محترم میباشد.

2- با توجه به اینکه امکان ویرایش و روزآمد نمودن اصلاح رزومه در سایت وجود دارد .کاربران محترم  می توانند در صورت بروز اشتباه یا عدم تکمیل منوهای درخواستی مجدداً با استفاده از رمز ورود خود وارد سایت شده و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

3- رزومه شغلی کارجویان درصورت تکمیل فیلدهای درخواستی  حداکثرظرف مدت 48 ساعت ؛ تایید وجهت مشاهده شرکتها (بدون نمایش نشانی واطلاعات تماس کارجویان) در سایت قرار می گیرد ودرصورت عدم تکمیل  ظرف مدت یک ماه  حذف می گردد . لذا تاکید می شود فیلد مشخصات - تحصیلات – مهارتها – توانمدیها و تجارب کاری  خود را دقیقا ً بررسی  وتکمیل نمایید .

نحوه دعوت بکار نیرو :

روش اول : درخواست کارفرما پس از رویت رزومه کارجو

با توجه به اینکه تمامی شرکتها قادر به رویت ومطالعه  رزومه­ ها متقاضیان کار هستند ولی نشانی واطلاعات تماس کارجویان دراختیار آنها نیست لاجرم جهت دعوت بکار نیروی مورد نظر برای مصاحبه و دیدار حضوری با کاریابی تماس می گیرند . به همین جهت کارجوی مورد نظر شرکت متقاضی توسط کاریابی جهت معرفی بکار فراخوان میشود.  

روش دوم : درخواست کارجو پس از رویت فرصتهای شغلی درسایت

این موسسه همواره آخرین موقعیت­های شغلی اعلام شده از سوی شرکتها را  جهت اطلاع جویندگان کار  در سایت قرار می دهد . دراین روش کارجویان محترم پس از مشاهده فرصتهای شغلی ؛ در صورت داشتن شرایط احراز شغل مورد نظر شخصا ً جهت معرفی بکار اقدام می نمایند.

روش سوم : در یافت معرفی نامه ی اینترتی

 باتوجه به اینکه امکان دریافت معرفی اینترنتی برای کارجویان عضو فراهم گردیده است کارجویان محترم  می توانند در صورت داشتن چک تضمین کار در کاریابی  پس از اعلام درخواست  اینترنتی خود  به صفحه شخصی رزومه خویش مراجعه  وفیلد دریافت معرفی نامه را مشاهده واقدام به  چاپ واخذ معرفی نامه نمایند..

                     آرزوی ما موفقیت شماست

بازگشت به صفحه ثبت نام

 
Skip Navigation Links.
 
Skip Navigation Links.
Skip Navigation Links.
 
 
کاربر مهمان خوش آمدید
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۳ خرداد